Nocny Kochanek - Klub Labirynt

Data rozpoczęcia
16-10-2021 18:00
Data zakończenia
16-10-2021 23:50
Gdzie
Stalowa Wola ul. 1 Sierpnia 11a, Klub Labirynt
Nocny Kochanek w Stalowej Woli!
Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.
HARMONOGRAM:
18:00 - BRAMKA
19:00 - 19:45 - BALLBREAKER
20:15 - 21:45 - NOCNY KOCHANEK

https://goingapp.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-stosunkowo-udana-trasa-stalowa-wola/wrzesien-2021?fbclid=IwAR37Lk-bmIc7GJ3OOs7jRBYfWD4o3onFsTQSERDqi78Szj4cm0waWfMRQQo

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.
Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.
Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!
--
BALLBREAKER
Zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.
Mimo skojarzeń metalowych, Ballbreaker to czysty je**ny rock ’n’ roll.
Zespół powstał w kwietniu 2017 roku z inicjatywy Rafała i Tomasza Sekulaków oraz Miśka Ślusarskiego. Po wakacjach 2018 skład zasilił basista Kamil Podgórski oraz wokalista Tomasz „Trzeszczu” Trzeszczyński, znany min. z udziału w „Voice of Poland”.
Pierwszy koncert Ballbreaker odbył się w stołecznej Proximie w styczniu 2019 - materiał video z tego wydarzenie dostępny jest na youtube.
Listopad 2019 przyniósł pierwszy oficjalny singiel zespołu pt. “Twój Stróż”, z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego, vokalisty Nocnego Kochanka. Piosenka promowała dwie wydane w tym czasie książki autorstwa Jakuba Ćwieka. Utwór przez wiele notowań utrzymywał się na liście Turbo Top Antyradia.
W grudniu 2019 Ballbreaker wydał swój debiutancki album – “Evil Town”. Płyta to dziesięć żywiołowych utworów bez udziwnień- czysty j***ny rock’n’roll. Została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez fanów, jak i krytyków i dziennikarzy muzycznych. Album był promowany utworem "Fallin'", do którego zespół nakręcił teledysk.
Obecnie band pracuje nad materiałem na drugą płytę, która powinna zostać nagrana na początku 2022 roku.
Członkowie zespołu:
Tomasz Trzeszczyński - lead dancer
Rafał Sekulak- guitars, vocals, kinky solos
Tomasz Sekulak - guitars, vocals, pills
Kamil Podgórski - bass, shaker
Misiek Ślusarski - drums, booze, bras collector

Źródło https://www.facebook.com/events/572820520571631
ID: 2287 | Opublikowane 29.09.2021 16:58 | Zgłoś nadużycie
Lokalizacja
Stalowa Wola
ul. ul. 1 Sierpnia 11a, Klub Labirynt
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, prosimy się zalogować

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem